O firmie

2MPS świadczy usługi w zakresie: księgowości, rozliczeń podatkowych, obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa podatkowego i finansowego

Przez cały czas śledzimy zmieniające się przepisy prawa, dzięki temu macie Państwo pewność, iż zarządzanie Waszymi finansami jest w solidnych rękach. Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za jakość świadczonych usług. Zawarte obowiązkowe ubezpieczenie OC jest zgodne z rozporządzeniem Ministerstwa Finansów.

Nasze biuro rachunkowe mieści się w Warszawie, dlatego też wszelkie usługi księgowe wykonujemy na terenie całej Warszawy i okolic. Zawsze terminowo wykonujemy swoje zadania, ponieważ dla swojego Klienta pragniemy być wiarygodnym partnerem w zakresie doradztwa podatkowego, finansowego oraz wszelkich rozliczeń.

Działalność prowadzona jest na podstawie licencji Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 44541. Do ewidencji wykorzystujemy oprogramowanie Comarch ERP Optima. Obsługujemy także w języku angielskim i włoskim.

Zapytaj jak możemy Ci pomóc

Skorzystaj z naszego ponad 15-letniego doświadczenia.

I

Księgowość

I

Rozliczenia podatkowe

I

Kadry i Płace

I

Doradztwo finansowe

I

Doradztwo podatkowe

Nasz zespół

Emilia Przetakowska

Emilia Przetakowska

Kadrowa

Doświadczona, sumienna i obowiązkowa kadrowa.

Aneta Ewa Morgaś

Aneta Ewa Morgaś

Księgowa

Doświadczona, sumienna i obowiązkowa księgowa.
Jacek Świerkula

Jacek Świerkula

Specjalista ds. windykacji

Specjalista ds. windykacji.

Paweł Skorek

Paweł Skorek

Prezes firmy, CEO

Właściciel firmy, doświadczony analityk finansowy i księgowy specjalizujący się w zarządzaniu działem finansowo-księgowym.

Wybrani klienci

Bezpłatna wycena

Umów się na niezobowiązujące spotkanie